Jaki Internet do smartfona wybrać?

Jaki Internet do smartfona wybrać?

Wyjeżdżasz na imprezę integracyjną, urlop lub za granicę? Potrzebujesz dobrego szybkiego Internetu, który nie zrujnuje Twojego portfela? W tym poradniku przedstawimy najciekawsze naszym zdaniem oferty operatorów, które pozwolą cieszyć się z Internetu w telefonie komórkowym.

Na pierwszy ogień idzie naszym zdaniem więcej niż dobra oferta od Mobile Vikings. Wprawdzie ostatnio pojechali równo i zabrali dwa najlepsze pakiety internetowe za 24 i 29 zł dając w zamian niewiele, ale wciąż to jest godna uwagi oferta. Jeśli potrzebujesz szybkiego Internetu i to w dodatku działającego za granicą w roamingu, to oferta Vikinga jest godna uwagi.

Bonusy internetowe ważne są u nich przez miesiąc, nie dotyczy to Internetu w roamingu, za który musimy zapłacić z salda głównego. Cena jednego MB i tak jest atrakcyjna. Pakiety na Internet w PL można dokupić, wydłużając tym samym ważność Internetu na kolejne 31 dni od momentu aktywacji nowego pakietu. Doładowania w Vikingu można zrealizować kartą lub opłacić z punktów Vikinga, które zbieramy za polecanie osób. Szczegóły oferty znajdziesz na ich stronie: https://mobilevikings.pl/pl/

Ciekawą ofertę ma również Orange, który w ofercie Internetu na kartę oprócz standardowego bonusu po doładowaniu oferuje pakiety cykliczne, gdzie 1GB kosztuje dokładnie jedną złotówkę. Na chwilę obecną maksymalnie można w pakiecie dodatkowym otrzymać 100GB na 100 dni za 100 zł. Oferta oczywiście tylko na Internet krajowy. Za granicą w roamingu będziemy musieli zapłacić zgodnie z oficjalnym cennikiem, który można znaleźć na stronach operatora: https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte

Warto jeszcze nadmienić, że w Orange funkcjonują bonusy za staż, za częste zasilenia oraz skarbonka, z której można przelewać środki na konto główne lub bonusowe. Oferta Orange wydaje się solidna.

Jeśli posiadasz telefon wyposażony w dwie karty SIM, to warto mieć karty u 2 operatorów, wówczas jeśli w danym miejscu Internet słabo działa, zawsze możesz przełączyć się na alternatywnego operatora. Wszystkie walory Dual SIM w smartfonach wychodzą za granicą, kiedy dany operator nie ma zasięgu w roamingu lub istnieje potrzeba przełączenia się na szybszy Internet.